Po kilku latach nadeszła chwila, na którą wszyscy czekaliśmy. Powrót wielkiej siatkówki do Kalisza. Rozgrywki Ligi Siatkówki Kobiet, najwyższej klasy rozgrywkowej, startują 3 listopada. W tym sezonie o Mistrzostwo Polski powalczą również kaliskie siatkarki!

W przerwie środowego meczu 8.serii PGNiG Superligi piłkarzy ręcznych, kibicom zgromadzonym w Hali Kalisz Arena zaprezentowały się siatkarki Energi MKS Kalisz.

Podczas oficjalnej prezentacji poznaliśmy sztab oraz skład drużyny, która kontynuować będzie lokalne tradycje piłki siatkowej kobiet na najwyższym poziomie:

nr 1 – rozgrywająca – Małgorzata Sobolewska – kapitan drużyny

nr 3 – libero – Anna Głowiak

nr 4 – atakująca – Aleksandra Wańczyk

nr 6 – przyjmująca – Justyna Andrzejczak

nr 7 – przyjmująca – Kinga Dybek

nr 8 – środkowa – Ewelina Janicka

nr 9 – przyjmująca – Natalia Strózik

nr 13 – libero – Agata Nowak

nr 15 – środkowa – Aleksandra Cygan

nr 17 – przyjmująca – Ljubica Kecman

I trener – Mariusz Wiktorowicz

I asystent trenera – Wojciech Pytlarz

II asystent trenera– Daniel Przybylski

kierownik zespołu – Ivana Isailovic

statystyk – Nikolas Przybylski

Pierwszy sprawdzian zespołu już 3 listopada o 18:30 w Hali Kalisz Arena. Rywalem klubu będzie BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała. Już dziś serdecznie zapraszamy !

Przypomnijmy, że sponsorem tytularnym drużyny Energa MKS Kalisz jest Grupa Energa.