Jacek Nawrocki, trener reprezentacji Polski kobiet, dziś ogłosił skład kadry na pierwszą część sezonu 2021.  Na pierwsze zgrupowanie w tym roku powołane zostały trzy nasze zawodniczki: rozgrywająca Ewelina Polak, libero Justyna Łysiak i grająca w zespole juniorskim przyjmująca Martyna Czyrniańska. W sztabie szkoleniowym reprezentacji znalazł się również trener Jacek Pasiński. 

Czytaj więcej

Pewnie wygrywamy pierwszy mecz w rywalizacji o 7 miejsce w TAURON Lidze. Dominacja naszego zespołu została zaznaczona zwłaszcza w pierwszych dwóch setach wygranych do 18 i 13. MVP spotkania została Justyna Łysiak, która w przyjęciu zanotowała niesamowite 95%. Najskuteczniejsza z kolei z 23 punktami była Julia Szczurowska. Rewanż zostanie rozegrany we wtorek w Legionowie, a w przypadku remisu o 7 miejscu zadecyduje „złoty set”.

Czytaj więcej

W związku z kolejnymi obostrzeniami związanymi z walką z pandemią koronawirusa, które mają obowiązywać od najbliższego weekendu, Jacek Kasprzyk – Prezes Polskiego Związku Piłki Siatkowej podjął decyzję o zawieszaniu rozgrywek młodzieżowych prowadzonych przez PZPS. Półfinał Mistrzostw Polski Juniorek miał odbyć się od piątku w hali przy Zespole Szkół nr 9 w Kaliszu.

Czytaj więcej

Sezon TAURON Ligi wkracza w decydującą fazę. Ostatni pojedynek stoczymy z DPD Legionovią Legionowo, a zwycięzca dwumeczu zajmie siódme miejsce w końcowej tabeli. Dla naszego zespołu byłoby to wyrównanie najlepszego wyniku od czasu powrotu kaliskiej siatkówki do najwyższej klasy rozgrywkowej.

Czytaj więcej

Sponsorzy

Sponsor Strategiczny

sponsor - miasto kalisz

Sponsor tytularny klubu Energa MKS Kalisz

sponsor - energa

Sponsor tytularny PGNiG Superligi

sponsor - pgnig

Sponsor tytularny TAURON Ligi

sponsor - tauron
Powrót do góry
Close Offcanvas Sidebar