Katarzyna Wawrzyniak przedłużyła swoją umowę z Energa MKS Kalisz. Dla rozgrywającej będzie to już siódmy sezon spędzony nad Prosną.

33-letnia siatkarka występowała w Kaliszu jeszcze w czasach Calisii, zdobywając z tym zespołem w 2008 roku brązowy medal mistrzostw Polski. Do grodu nad Prosną powróciła w 2017 roku, wydatnie przyczyniając się do awansu Energa MKS do TAURON Ligi. I choć potem odpowiadała za rozegranie m.in. w ekipach z Bielska i Tarnowa, to przed rokiem znów ubrała koszulkę kaliskiej drużyny. I pozostanie w niej na dłużej, co ogłosił oficjalnie klub. Nadchodząca kampania będzie jej siódmą spędzoną w Kaliszu.

W ubiegłym sezonie Katarzyna Wawrzyniak wystąpiła w 19 ekstraklasowych meczach. O miejsce w szóstce rywalizowała z Alicją Grabką.