Nasze kadetki przygotowują się do zbliżających się wielkimi krokami Mistrzostw Wielkopolski, zakończyły też rywalizację w II i III lidze, w których rywalizują z dorosłymi zawodniczkami. O wymagającym, przedłużonym sezonie i perspektywie walki o obronę tytułów zarówno mistrzyń województwa jak i kraju opowiedział trener sekcji młodzieżowych naszego klubu, Grzegorz Kowalczyk.

<iframe width=”1189″ height=”669″ src=”https://www.youtube.com/embed/BHpciG7Foic” frameborder=”0″ allow=”accelerometer; autoplay;

Czytaj więcej

Po niezwykle emocjonującym spotkaniu i festiwalu świetnej obrony z obu stron szczypiorniści Energa MKS-u Kalisz pokonują faworyzowanego Górnika Zabrze na ich terenie! Ogromny wkład w końcowe kolejny raz miała para kaliskich bramkarzy, chociaż na dobrą grę obronną składała się wspólna praca całej drużyny. Na kolejną nominację do tytułu Gracza Tygodnia z pewnością będzie mógł liczyć Mateusz Góralski, prawoskrzydłowy tym razem trafił do bramki przeciwników 9 razy znowu wykorzystując 100% karnych.

Czytaj więcej

Wcześnie, bo o 11:45 swój niedzielny mecz rozpoczęli piłkarze ręczni Energa MKS-u Kalisz. Pomimo tego zawodnicy rozbudzili widzów bez większego problemu, a walka o ligowe punkty trwała przez całe sześćdziesiąt minut. W meczu zdominowanym przez twardą obrone kaliszanie pokonali rewelację początku rozgrywek, drużynę Sandry SPA Pogoń Szcecin. Najskuteczniejszy był Mateusz Góralski z ośmioma bramkami, ale swoją pracę dołożyli bramkarze, a także wszyscy, którzy tego dnia choć na chwilę pojawili się na parkiecie w obronie.

Czytaj więcej

Sponsorzy

Sponsor Strategiczny

sponsor - miasto kalisz

Sponsor tytularny klubu Energa MKS Kalisz

sponsor - energa

Sponsor tytularny PGNiG Superligi

sponsor - pgnig

Sponsor tytularny TAURON Ligi

sponsor - tauron
Powrót do góry
Close Offcanvas Sidebar