Nowa rozgrywająca kaliskiego zespołu to tegoroczna złota medalistka Mistrzostw Polski w barwach Chemika Police, wcześniej zdobyła także brąz jako zawodniczka Budowlanych Łódź. Do tej pory na parkietach najwyższej klasy rozgrywkowej rozegrała 6 sezonów.

27-letnia rozgrywająca jest wychowanką Sparty Warszawa, w najwyższej klasie rozgrywkowej reprezentowała drużyny AZS-u Białystok, KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, Grotu Budowlanych Łódź, DPD Legionovii Legionowo i Chemika Police. Jest złotą i brązową medalistką Mistrzostw Polski, dwukrotną zwyciężczynią Pucharu i Superpucharu Polski. Parę rozgrywających tworzyć będzie z 18-letnią Zofią Szczotkiewicz.

W dotychczas ogłoszonej kadrze Ewelina dołącza do Weroniki Centki, Julii Mazur, Zuzanny Szperlak, Julii Szczurowskiej, Marty Budnik, Justyny Łysiak i Moniki Gałkowskiej.