11 listopada o godzinie 17:30 nasze siatkarki podejmą E.Leclerc MOYA Radomkę Radom. Z okazji Dnia Niepodległości wstęp na mecz będzie wolny, a wejście do hali Kalisz Arena zostanie otwarte od 16:30. Organizatorzy zachęcają kibiców do ubrania się w Barwy Narodowe i przyniesienia flag państwowych. Przed prezentacją zespołów dojdzie również do uroczystego odśpiewania naszego hymnu.

Nasz zespół w pierwszych kolejkach nowego sezonu TAURON Ligi zdobył 8 punktów i znajduje się obecnie na 8 miejscu. Radomianki z kolei z dorobkiem 13 punktów znajdują się na 3 lokacie. Jak zaznaczyła kapitan Energa MKS-u, Ewelina Żurowska, nastawienie w zespole jest ambitne – Tegoroczny sezon TAURON Ligi pokazuje, że każdy może wygrać z każdym bo zespoły niżej notowane ogrywają faworytów. My absolutnie nie składamy broni i chcemy się rozwijać, iść do przodu i jestem przekonana że te zwycięstwa muszą przyjść. Mogę obiecać kibicom że się nie położymy na parkiecie i zrobi wszystko by zdobyć kolejne punkty z Radomką.

Z okazji 11 listopada wstęp na mecz będzie wolny, zaplanowane są również okolicznościowe wydarzenia związane z obchodami Dnia Niepodległości. Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców siatkówki i nie tylko!