Koncertowa gra siatkarek Energa MKS Kalisz w pojedynku przeciwko #VolleyWrocław przełożyła się na trzy indywidualne nominacje do Drużyny 20. kolejki TAURON Ligi.

W podstawowym składzie Drużyny 20. kolejki TAURON Ligi znalazły się atakująca Aleksandra Rasińska, środkowa Karolina Fedorek oraz libero Izabela Lemańczyk. Wszystkie wymienione zawodniczki odegrały kluczową rolę w piątkowej potyczce Energa MKS Kalisz przeciwko ekipie z Wrocławia. Rasińska zdobyła 16 punktów przy 50-procentowej skuteczności, oczko więcej dołożyła Fedorek, zaś Lemańczyk wybrana została MVP. Przypomnijmy, że kaliszanki wygrały to spotkanie 3:0 i umocniły się na piątej lokacie w tabeli.

W fazie zasadniczej podopieczne Marcina Widery rozegrają jeszcze dwa mecze – najbliższe w sobotę w Rzeszowie. Potem, 29 marca o 19:00, podejmą w Arenie niżej notowaną Radomkę Radom.

__
Michał Sobczak