Energa Grupa ORLEN pozostaje sponsorem tytularnym Miejskiego Klubu Sportowego Kalisz

Energa MKS Kalisz i Energa Grupa ORLEN kontynuują długoletnią współpracę, która od lat stanowi fundament sukcesów. Przedłużenie umowy sponsorskiej to potwierdzenie wzajemnego zaufania oraz wspólnej wizji rozwoju kaliskiego klubu.

Energa Grupa ORLEN, jeden z największych koncernów energetycznych w Polsce, od lat wspiera rozwój sportu na różnych poziomach, a współpraca z Energa MKS Kalisz jest tego doskonałym przykładem. Partnerstwo to rozpoczęło się wiele lat temu i od tego czasu stanowi solidny fundament działalności klubu. Dzięki zaangażowaniu Energa Grupa ORLEN, Energa MKS Kalisz nie tylko zyskał stabilność finansową, ale również możliwość realizacji ambitnych celów sportowych.

Wieloletnia współpraca pomiędzy Energa Grupa ORLEN a Energa MKS Kalisz to przykład strategicznego partnerstwa, które przynosi korzyści obu stronom. Energa Grupa ORLEN, będąca jednym z czołowych koncernów energetycznych w Polsce, od lat wspiera klub, przyczyniając się do jego sukcesów i rozwoju.

Przedłużenie umowy z Energa Grupa ORLEN to dla Energa MKS Kalisz ogromne wyróżnienie – Dla Energa MKS Kalisz, przedłużenie współpracy to potwierdzenie, że dotychczasowe działania były skuteczne i owocne. Zaufanie, jakim obdarzyła nas Energa Grupa ORLEN, jest dla nas ogromnym wyróżnieniem, które motywuje do dalszej pracy i osiągania kolejnych celów. Razem patrzymy w przyszłość z optymizmem, wierząc, że przed nami jeszcze wiele wspaniałych chwil i sportowych sukcesów – mówi prezes Energa MKS-u Kalisz Błażej Wojtyła.