Winiary głównym sponsorem siatkarek Miejskiego Klubu Sportowego.

Marka WINIARY łączy to, co najlepsze w tradycji kuchni polskiej z nowoczesnym podejściem do gotowania. Majonezy, zupy, buliony, Pomysły Na, sosy, przyprawy i desery towarzyszą Polakom w kuchni od 80 lat. W roku 1941 Alfred Nowacki, zbudował małą fabrykę w jednej z dzielnic Kalisza – w Winiarach, specjalizującą się w produkcji kostek bulionowych, suszonych warzyw oraz przypraw do zupy.
W 1994 WINIARY stają się częścią globalnego koncernu Nestlé. Portfolio marki stopniowo rozszerzane jest o nowe produkty, unowocześniane są tradycyjne receptury. W tej chwili oferta WINIARY to ponad 230 produktów wysokiej jakości, które łączą tradycję marki z nowoczesnym spojrzeniem na kuchnię. Fabryka Winiary w Kaliszu to jeden z największych zakładów przetwórstwa spożywczego w Polsce.

Kibicom siatkówki marki Winiary przedstawiać nie trzeba. To właśnie pod nazwą Winiary Kalisz nasz zespół dominował na siatkarskich parkietach, zdobywając Mistrzostwa Polski, Puchary Polski oraz reprezentując nasz kraj w Lidze Mistrzyń na zawsze zapisując się na kartach historii polskiej siatkówki. Dziś rozpoczynamy pisanie nowego rozdziału.

„To historyczna chwila. Jeden z największych sponsorów w historii kaliskiego sportu wraca do wspierania naszej Drużyny. Jestem niezwykle dumny i szczęśliwy, że wiarygodność naszego Klubu jako partnera biznesowego jest na tyle duża, że jesteśmy w stanie podpisać umowę sponsoringową z największym koncernem spożywczym świata – firmą Nestle” powiedział Błażej Wojtyła – Prezes kaliskiego klubu.