Utalentowana libero Natalia Pajdak pozostanie siatkarką Energa MKS Kalisz. Klub znad Prosny poinformował, że umowa z kilkukrotną medalistką młodzieżowych mistrzostw Polski będzie obowiązywała także w sezonie 2023/2024.

Barw kaliskiego klubu 18-letnia zawodniczka broni nieprzerwanie od 2019 roku. W tym czasie zdobyła aż sześć medali młodzieżowych mistrzostw Polski, w tym cztery złote i dwa srebrne. Jeszcze w zeszłym sezonie świętowała wicemistrzostwo kraju w kategorii juniorek. Zadebiutowała też na parkietach TAURON Ligi, występując w dziesięciu spotkaniach.
W starciu z BKS BOSTIK Bielsko-Biała zdobyła nawet swój premierowy punkt. Nadchodząca kampania będzie jej pierwszą w pełni seniorską.

Natalia Pajdak jest trzecią siatkarką w kadrze Energa MKS Kalisz na sezon 2023/2024. Wcześniej kaliski klub ogłosił, że przedłużył umowy z rozgrywającą Katarzyną Wawrzyniak i przyjmującą Zuzanną Kuligowską. Jednocześnie z zespołem pożegnały się Aleksandra Wójcik i Sonia Stefanik.