Renault Grupa Lis przedłużyła umowę z Energa MKS Kalisz.

Grupa Lis to jeden z największych przedstawicieli branży motoryzacyjnej w południowej Wielkopolsce.  Firma działa od ponad ponad 20 lat działa na kaliskim rynku motoryzacyjnym jako autoryzowany dealer marek Renault, Volvo, Dacia, Hyundai, Ford i Mitsubishi, a od niedawna ma w swojej ofercie jako jedyny dystrybutor w Wielkopolsce samochody marki SERES.
Wieloletnie doświadczenie w sprzedaży aut i setki zadowolonych klientów sprawiają, że Grupa Lis  może coraz bardziej się rozwijać. Marka od wielu lat wspiera sport, również wydarzenia kulturalne i muzyczne w naszym regionie.

Jest nam bardzo miło, że mogliśmy przedłużyć umowę z Energa MKS Kalisz. Jesteśmy bardzo zadowoleni z rozwoju naszej współpracy, dlatego też zdecydowaliśmy się na mocniejsze wsparcie klubu. Jesteśmy kaliską firmą, więc partnerstwo biznesowe z kaliskim klubem bardzo nas cieszy.  – poinformował Krzysztof Bugajny, Szef Sprzedaży salonu Renault.

Grupa Lis jest od lat uznaną firmą na kaliskim rynku samochodowym. Bardzo cieszy rozwój i pojawianie się nowych marek motoryzacyjnych w naszym mieście. Dziękujemy za wsparcie naszego klubu. Jestem przekonany, że wspólnie możemy więcej. Jeszcze raz dziękujemy za wsparcie i zaufanie – powiedział Błażej Wojtyła, Prezes Zarządu klubu.

Grupa Lis wraz z marką Renault rozpoczęła współpracę z Klubem Energa MKS Kalisz w sezonie 2022/2023.