BILETY   |   MKS TV

ENERGA MKS KALISZ

Oficjalna strona internetowa

Sponsorem Tytularnym Klubu Energa MKS Kalisz jest Energa Grupa ORLEN.

Kolejna marka wspiera Energę MKS! Do grona Sponsorów klubu dołączył kaliski Salon sprzedaży Canal+/NC+ w Galerii Amber. Dzięki tej współpracy, na meczach w sezonie 2019/20 na kibiców będzie czekało wiele atrakcji i nagród specjalnych, a w salonie specjalnie przygotowane oferty.

Salon Canal+/NC+ w Galerii Amber przez cały okres rozgrywek drużyn klubu będzie przygotowywał sportową strefę dla kibiców w holu hali Kalisz Arena. Właśnie tam wszyscy fani będą mogli sprawdzić swoje umiejętności. Co więcej, marka przygotuje również nagrody za udział w zabawie, które będą do zdobycia w konkursach na każdym domowym spotkaniu piłkarzy ręcznych i siatkarek. Nie można zapomnieć o specjalnych ofertach na usługi Sponsora, gdzie nasi kibice otrzymają wiele zniżek, nawet do 6 miesięcy za darmo, a za skorzystanie z oferty – bilety na nasze mecze!

Witam wszystkich kibiców! Jestem dumny, że udało się nawiązać współpracę z Energą MKS Kalisz. Wiemy co to EMOCJE, dostarczamy je do ponad dwóch milionów gospodarstw przez ekrany telewizorów w całej Polsce od wielu lat. Chcemy wspierać drużyny klubu ramię w ramię z mieszkańcami miasta. Zapraszamy do Naszej strefy kibica oraz do jedynego salonu kibica MKS-u w Kaliszu. Już nie możemy doczekać się sezonu pełnego walki o każdy punkt i najwyższe miejsce.– mówi Sylwester Kurnatowski, właściciel Salonu sprzedaży Canal+/NC+ w Galerii Amber.

Chcemy jeszcze szerzej wyjść do kibiców. Jesteśmy więc zadowoleni, że znaleźliśmy Sponsora, któremu również przyświeca taki cel. Planujemy otwarcie sklepiku kibica w Salonie Canal+/NC+ w Galerii Amber jeszcze przed rozpoczęciem rozgrywek, by wszystkim fanom ułatwić zakup gadżetów klubowych. Dziękujemy marce za podjęcie współpracy – powiedział Błażej Wojtyła, prezes zarządu klubu.

O wszystkich aktywnościach Sponsora dla kibiców Energi MKS Kalisz będziemy informować przez cały sezon w kanałach klubu.

Witamy Salon Canal+/NC+ w Galerii Amber na podkładzie!