BILETY   |   MKS TV

Sponsorem tytularnym klubu
Energa MKS Kalisz jest
Energa Grupa ORLEN

🎈Dziś rozpoczyna się Weekend Cudów – Wielki Finał XVIII edycji Szlachetna PACZKA🎈
Przez dwa dni Darczyńcy będą dostarczać paczki z pomocą do magazynów, a wolontariusze rozwiozą je do tysięcy domów w całej Polsce.
Dzięki wsparciu cudownych osób związanych z klubem udało nam się skompletować wszystkie potrzebne produkty. Mamy nadzieję, że dzięki Wam, nasza rodzina będzie miała piękne i szczęśliwe Święta Bożego Narodzenia ! Dziękujemy z całego serca osobom, które wspólnie z naszym klubem zrobili piękny, świąteczny prezent dla „naszej rodziny”. Paczki przygotowane przez Klub Energa MKS Kalisz zostały już przewiezione do magazynu i już za chwilkę trafią do czteroosobowej rodziny z Kalisza !

PO RAZ KOLEJNY RAZEM POKAZALIŚMY SIŁĘ ENERGI MKS KALISZ I UDOWODNILIŚMY, ŻE KAŻDY MOŻE ZOSTAĆ ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM 🎅 🎅 🎅
Poniżej zapowiadane video ze wspólnego pakowania prezentów przez zawodników sekcji piłki ręcznej i siatkówki.

Sponsor Strategiczny

sponsor - miasto kalisz