Jesteś tutaj
Główna > Klub > Energa MKS Kalisz zagrała ze Szlachetną Paczką!

Energa MKS Kalisz zagrała ze Szlachetną Paczką!

10 paczek, setki produktów i mnóstwo uśmiechu! W miniony weekend Energa MKS Kalisz zakończyła kolejną edycję Szlachetnej Paczki! W kompletowaniu potrzebnych produktów pomogli kibice i przyjaciele klubu!

To już druga edycja Szlachetnej Paczki, w której bierze udział zespół. W tym roku Energa MKS Kalisz wybrała czteroosobową rodzinę ze swojego miasta. Najważniejszymi potrzebami były robot kuchenny, a także odzież i obuwie dla dzieci.

W zbiórkę przedmiotów do Szlachetnej Paczki zaangażowali się nie tylko zawodnicy sekcji piłki siatkowej i sekcji piłki ręcznej, pracownicy klubu, ale również Klub Kibica „Miłośnicy Kaliskiej Siatkówki Calisia”, fani oraz przyjaciele klubu.

Zobaczcie, jak wyglądał finał akcji w klubie Energa MKS Kalisz!

Filmik znajdziecie na naszych profilach na facebooku klikając tutaj

Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w akcję!

 

Sponsorem tytularnym klubu Energa MKS Kalisz jest Grupa Energa

Top