Klub Energa MKS Kalisz to nie tylko sportowe emocje, ale również ogólnopolskie zasięgi marketingowe.

Serdecznie zapraszamy do współpracy biznesowej wszystkie przedsiębiorstwa zainteresowane reklamą zarówno lokalną, jak ogólnopolską podczas transmisji meczów w TVP Sport i Polsat Sport, ze średnią oglądalnością na żywo na poziomie 60 tys. widzów.

Jesteśmy jedynym klubem w Polsce, który prowadzi dwie drużyny profesjonalne siatkówki kobiet i piłki ręcznej mężczyzn występujące w najwyższych klasach rozgrywkowych w Polsce, odpowiednio w Tauron Lidze i PGNiG Superlidze.

Sponsoring sportowy to doskonała okazja do zwiększenia rozpoznawalności swojej marki w Polsce i do umocnienia wizerunku firmy zaangażowanej społecznie.

Zachęcamy do pobrania folderu prezentującego możliwości promocyjne w ramach współpracy z klubem Energa MKS Kalisz:

Energa MKS Kalisz – współpraca biznesowa

Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu, by poznać potrzeby Państwa firmy i stworzyć dedykowaną propozycję marketingową.

Marketing i Promocja
e-mail: marketing@mks-kalisz.pl