W sezonie 2022/23 zobaczymy w naszych barwach 7 nowych zawodników. To efekt przebudowy i odmłodzenia zespołu. Taki proces musiał kiedyś nastąpić. W kadrze było wielu bardzo doświadczonych zawodników, teraz drużyna jest dużo młodsza i wydaje się bardzo perspektywiczna – mówi na nieco ponad dwa tygodnie przed startem okresu przygotowawczego trener Paweł Noch.

Czytaj więcej

Mamy dla Was kolejny transfer! Na prawym rozegraniu  w przyszłym sezonie zobaczymy Kamila Adamczyka, który w ubiegłym sezonie grał we francuskim Sarrebourg Moselle Sud Handball. O miejsce na parkiecie będzie rywalizował z Gracjanem Wróblem, który zostaje w w naszym zespole.

Czytaj więcej

Well Fitness zostaje w gronie naszych Partnerów! To jedyna w Kaliszu siłownia czynna całodobowo, otwarta dla klientów 7 dni w tygodniu. Posiada bardzo dobrze wyposażone strefy treningowe mieszczące się w przestronnym i klimatyzowanym obiekcie na ostatnim piętrze Galerii Tęcza, przy ul. 3 maja.

Czytaj więcej

Mateusz Góralski i Michał Drej stanowiący o sile tej pozycji w naszym klubie na przestrzeni ostatnich dwóch sezonów pozostają w Kaliszu. W minionej kampanii zdobyli łącznie 117 bramek wydatnie przyczyniając się do 6. miejsca na koniec sezonu PGNiG Superligi.

Czytaj więcej

Pierwsze ruchy kadrowe sekcji piłki ręcznej Energa MKS-u Kalisz informowały o przedłużeniach kontraktów, w bramce dojdzie jednak do sporych zmian. Duet między słupkami kaliskiego zespołu stworzą: reprezentant Czech Jan Hrdlička i doświadczony ligowiec Krzysztof Szczecina.

Czytaj więcej

Sponsorzy

Sponsor Strategiczny

sponsor - miasto kalisz

Sponsor Tytularny / Sponsor Główny

sponsor - energa

Sponsor Tytularny PGNiG Superligi

sponsor - pgnig

Sponsor Tytularny TAURON Ligi

sponsor - tauron
Powrót do góry
Close Offcanvas Sidebar