Informacja Superligi Sp. z o.o. o przełożeniu meczów w PGNiG Superlidze. W związku z pozytywnym wynikiem testu na COVID-19 w drużynie Energa MKS Kalisz, Superliga Sp. z o.o. informuje, że mecze Energa MKS Kalisz – Azoty-Puławy oraz Energa MKS Kalisz – Orlen Wisła Płock zaplanowane na 21 i 24 października, zostają przełożone. Superliga Sp. z o.o. informuje, że klub pozostaje w stałym kontakcie z przedstawicielami Inspektoratów Sanitarnych oraz stosuje się do wytycznych protokołu sanitarno-epidemiologicznego dotyczącego pandemii COVID-19, stworzonego przez medyczny zespół doradczy Superligi ds. koronawirusa. O nowym terminie rozgrywania meczów będziemy informować.

Czytaj więcej

Wszystkie materiały dla mediów, w tym teksty, liczne pliki wideo, audio i fotograficzne, w jednym miejscu. Superliga uruchomiła wirtualne biuro prasowe. Znajdą się w nim wszystkie materiały i informacje dot. działalności Superligi Sp. z o.o., wszystkich klubów grających w najwyższej klasie rozgrywkowej – PGNiG Superlidze i PGNiG Superlidze Kobiet – zarówno dla mediów lokalnych, jak

Czytaj więcej

 Kolejny mecz szczypiornistów przyniósł mnóstwo emocji i nerwów, ale na szczęście, kolejny raz wyszli z opresji obronną ręką. Duża w tym rola bramkarzy, Łukasza Zakrety i Mikołaja Krekory, którzy najpierw świetnymi seriami utrzymywali zespół w grze, a później wymusili błąd Rafała Krupy w serii rzutów karnych rozstrzygającej wynik spotkania. Ostatecznie Energa MKS Kalisz pokonał na

Czytaj więcej

Odwołany turniej finałowy PGNiG Pucharu Polski i pandemia koronawirusa torpedująca rozgrywki PGNiG Superligi – to główne tematy najbliższego odcinka magazynu o piłce ręcznej „7. Metr”. Gościem specjalnym będzie dyrektor sportowy ZPRP Damian Drobik. Transmisja w czwartek 8 października od godz. 17:25 w TVP Sport, na TVPSPORT.PL i w aplikacji TVP Sport.

Miniony weekend miał być wielkim

Czytaj więcej

Miejski Klub Sportowy Kalisz Sp. z o. o. informuje, że w rezultacie przeprowadzonych testów RT-PCR na obecność wirusa SARS-CoV-2 dwóch zawodników drużyny piłki ręcznej otrzymało wynik pozytywny. Zgodnie z procedurami stosowanymi przez klub oraz w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo zawodników, pozostała część drużyny poddała się samoizolacji do niedzieli, 11 października br.

Czytaj więcej

Sponsorzy

Sponsor Strategiczny

sponsor - miasto kalisz

Sponsor tytularny klubu Energa MKS Kalisz

sponsor - energa

Sponsor tytularny PGNiG Superligi

sponsor - pgnig

Sponsor tytularny TAURON Ligi

sponsor - tauron
Powrót do góry
Close Offcanvas Sidebar