Nasz prawy rozgrywający, Kamil Adamczyk, znalazł się w najlepszej ekipie 8. Serii zmagań ligowych po bardzo dobrym spotkaniu z Piotrkowianinem, w którym rzucił rywalom 5 bramek (5/9) i dołożył 5 asyst. Mimo ciężkiego meczu Kamil wziął na swoje barki rolę lidera zespołu i dosadnie przyczynił się do naszego, bardzo ważnego, trzeciego zwycięstwa w sezonie.

Czytaj więcej

W niedzielne wczesne popołudnie byliśmy świadkami niesamowicie ważnego meczu dla obu zespołów. Emocji nie zabrakło, ale końcówkę nasz zespół rozegrał z zimną krwią, upewniając się, że punkty zostaną w Kaliszu. W najbliższych seriach wszyscy liczymy na wykorzystanie dobrego momentu i awans w górę tabeli. Najskuteczniejszym zawodnikiem spotkania był nasz lewoskrzydłowy Łukasz Kużdeba.

Czytaj więcej

Po rozegranym zaledwie w środę, bardzo trudnym, jak to zwykle w tym przypadku bywa, meczu z Orlen Wisłą Płock wracamy do własnej hali. Zespół trenera Pawła Nocha w niedzielę o 12:30 podejmie Piotrkowianina Piotrków Trybunalski licząc na kolejne zwycięstwo. Wszyscy, którzy nie znajdą miejsca w hali Kalisz Arena będą mogli zobaczyć to spotkanie na antenie TVP Sport.

Czytaj więcej

W naszym ostatnim meczu oczywiście faworytem była Orlen Wisła Płock. Nafciarze wywiązali się z roli, ale o zwycięstwo wcale nie było im łatwo. Doświadczony w europejskich pucharach zespół wygrał 29-23, a dobre fragmenty, zwłaszcza w defensywie rozgrywali rzadziej wykorzystywani w poprzednich meczach Wiktor Karpiński i Kamil Pedryc. Przeczytajcie jak środowy pojedynek podsumował bramkarz naszego zespołu Jan Hrdlicka.

Czytaj więcej

Upragnione przełamanie po emocjonującym meczu, a później przerwa reprezentacyjna. Tak w skrócie można opisać ostatni tydzień naszych piłkarzy ręcznych. Ten właśnie rozpoczynający się będzie dużo bardziej intensywny. Już w środę, o 18:00, kaliszanie zagrają wyjazdowy mecz z wicemistrzami Polski, a w niedzielę o 12:30 podejmą we własnej hali Piotrkowianina. 

Czytaj więcej

Sponsorzy

Sponsor Strategiczny

sponsor - miasto kalisz

Sponsor Tytularny Klubu

sponsor - energa

Sponsor rozgrywek TAURON Ligi

Sponsor rozgrywek TAURON Ligi

Powrót do góry
Close Offcanvas Sidebar