Wnioski akredytacyjne na mecze PGNiG Superligi można składać przez Biuro Prasowe PGNiG Superligi po uprzednim założeniu konta.

Jeśli chcecie być na bieżąco z informacjami nt. naszego klubu poza śledzeniem naszej strony internetowej polecamy również szukać nas na facebooku, instagramie, twitterze i youtubie. Z kolei materiały prasowe (zdjęcia, skrót, wypowiedzi pomeczowe w formacie wideo i audio) dostępne dla mediów do wykorzystania we własnych materiałach są dostępne w Biurze Prasowym PGNiG Superligi. Materiały są publikowane do 4 godzin po zakończeniu spotkania, a pobrać je można po zalogowaniu się na swoje konto w serwisie.

Piotr Krępa (Energa MKS Kalisz) w wypowiedzi dla TVP Sport po wyjazdowym meczu z Orlen Wisłą Płock / www.pgnig-superliga.pl
Piotr Krępa w wypowiedzi dla TVP Sport po wyjazdowym meczu z Orlen Wisłą Płock / www.pgnig-superliga.pl

Sponsor Strategiczny

sponsor - miasto kalisz