Klub Energa MKS Kalisz to nie tylko sportowe emocje, ale również ogólnopolskie zasięgi marketingowe.

Serdecznie zapraszamy do współpracy biznesowej wszystkie przedsiębiorstwa zainteresowane reklamą zarówno lokalną, jak ogólnopolską podczas transmisji meczów w TVP Sport i Polsat Sport, ze średnią oglądalnością na żywo na poziomie 60 tys. widzów.

Jesteśmy jedynym klubem w Polsce, który prowadzi dwie drużyny profesjonalne siatkówki kobiet i piłki ręcznej mężczyzn występujące w najwyższych klasach rozgrywkowych w Polsce, odpowiednio w Tauron Lidze i PGNiG Superlidze.

Sponsoring sportowy to doskonała okazja do zwiększenia rozpoznawalności swojej marki w Polsce i do umocnienia wizerunku firmy zaangażowanej społecznie.

Zachęcamy do pobrania folderu prezentującego możliwości promocyjne w ramach współpracy z klubem Energa MKS Kalisz

Energa MKS Kalisz – współpraca biznesowa

Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu, by poznać potrzeby Państwa firmy i stworzyć dedykowaną propozycję marketingową.

Marketing i Promocja
e-mail: marketing@mks-kalisz.pl

Sponsoring i Reklama
e-mail: biznes@mks-kalisz.pl

Energa MKS Kalisz is a sports club with two professional teams that play in the highest leagues in Poland. Our club is one of three in Poland that manage two professional teams on the highest level in one organisation. Thanks to the successes of our teams, estimated advertising value equivalence from the season 2020/21 is about 1 934 367 EUR. In the next season 2021/22 we expect even bigger results because of possible attendance of fans to our matches. If you want to learn more about the club, please read the following information folder about possible marketing cooperation with Energa MKS Kalisz. For more information, please contact our Sponsoring & Advertisement department via e-mail (biznes@mks-kalisz.pl) or phone (+48 664 443 769) We speak English, Dutch and German.