Dla każdego sportowca wsparcie z trybun jest niesamowicie ważne w osiąganiu wyżyn umiejętności i przezwyciężaniu własnych słabości. Tym bardziej mogliśmy się o tym przekonać w sezonie 2020/21, który ze względu na ograniczenia sanitarno-epidemiologiczne w większości mogliście śledzić wyłącznie w telewizji. Mamy nadzieję, że jak najszybciej wrócicie na hale!

Nasze zespoły od debiutu w najwyższej klasie rozgrywkowej znajdują się w czołówce pod względem frekwencji na meczach domowych. Na każdym ze spotkań liczba kibiców średnio wynosi około 2 tysiące osób. O bilety można pytać w Biurze Klubu (ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 22-24, Kalisz), lub szukać informacji na naszych profilach społecznościowych (facebook, twitter, instagram, youtube) i stronie internetowej.