Pięć lat w PGNiG Superlidze i pięć lat współpracy! Domino’s Pizza w sezonie 2021/2022 po raz kolejny wesprze drużyny Energa MKS Kalisz. Będzie też Partnerem kaliskich kibiców, którzy wciąż będą mogli korzystać z dedykowanych zniżek na pizzę w lokalu na ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 42A. Z okazji przedłużenia współpracy mamy również  dedykowany kod zniżkowym dla kibiców przy zamówieniu online: MKS2ZA1.

Domino’s Pizza w Polsce i na świecie

Pierwszy lokal został założony przez Toma Monaghana i jego brata Jamesa w 1960 roku w stanie Michigan. Pięć lat później zaczęła funkcjonować pod obecną nazwą „Domino’s Pizza”, a już w 1967 roku został otwarty pierwszy lokal franczyzowy. Pierwszy lokal amerykańskiej sieci w Polsce został otwarty w Warszawie w 2011 roku. Polacy od razu pokochali smaczne i świeże dania, wykonane z najwyższej jakości składników oferowane przez Domino’s. Wciąż otwierają się nowe lokale, a kaliszanie już od 2017 roku mogą cieszyć się możliwością skosztowania wyśmienitej pizzy z szybką dostawą. W 2021 roku sieć Domino’s Pizza połączyła się z marką Dominium Pizza, dzięki czemu wszyscy wielbiciele pizzy mogą cieszyć się nowym, bogatszym menu, wygodnymi formami zamówienia oraz mnóstwem atrakcyjnych ofert i zniżek.

Domino’s wspiera sport

Domino’s Pizza rozpoczyna piąty sezon współpracy z MKS Kalisz. Jest to jeden ze Sponsorów, który najdłużej wspiera klub. Przedstawiciele Sponsora są bardzo zaangażowani w życie drużyn, dopingują kaliskich graczy nie tylko w ramach rozgrywek PGNiG Superligi czy Tauron Ligi, ale również na poziomie reprezentacyjnym. Organizują również szereg akcji promocyjnych dla kibiców klubu MKS Kalisz. W tym roku sieć przygotowała wyjątkową promocję „2 pizze w cenie 1”, którą kibice mogą realizować za pomocą dedykowanego kodu MKS2ZA1 w zamówieniach online na www.dominospizza.pl.
Współpraca z kaliskim MKS-em to dla nas bardzo ważna inicjatywa i jesteśmy dumni, że od kilku już lat możemy wspierać klub, jego sportowców i przede wszystkim kibiców. Sukcesu tej współpracy upatrujemy we wspólnym naszym celu, a mianowicie w dostarczaniu pozytywnych emocji i radości wszystkim miłośnikom siatkówki oraz piłki ręcznej– mówi Marcin Drobniewski, Kierownik Regionalny Domino’s Pizza.

Wspólna sportowa przygoda

Długoletnie partnerstwo z Domino’s Pizza jest niesamowicie ważne dla klubu. Cieszę się, że rozpoczynamy kolejny, piąty już sezon współpracy z Domino’s Pizza. Dziękujemy za zaufanie oraz nieustającą wiarę w klub i nasze zespoły. Niesamowicie cieszy też, że również kibice mogą czerpać z tej długoletniej współpracy. Mam nadzieję, że nasza wspólna sportowa przygoda potrwa jeszcze wiele lat – powiedział Błażej Wojtyła, Prezes Zarządu klubu.

Cieszymy się, że Domino’s Pizza pozostaje w rodzinie MKS Kalisz!