Pierwszy obrotowy z potwierdzonym kontraktem na sezon 2021/22 w naszym zespole to Piotrek Krępa! W poprzednim sezonie w 25 spotkaniach rzucił 80 bramek, wykorzystując sytuacje ze skutecznością niemal 80%.

Piotrek trafił do naszego zespołu przed sezonem 2020/21 z SPR Stali Mielec będąc wychowankiem zespołu. Po wielu latach zdecydował się jednak opuścić Mielec w poszukiwaniu nowych wyzwań. Trafił właśnie do nas i bardzo szybko odnalazł się w nowych realiach. Obowiązki wśród kołowych były podzielone równo i z reguły Piotrek odpowiadał za grę w ataku, natomiast obroną rządził Mateusz Kus, chociaż w niektórych sytuacjach również potrafili zamienić się miejscami.

Nasi kibice cały sezon podziwiali siłę i determinację „Miśka” w walce na kole, kiedy, zwłaszcza w drugiej części sezonu, bywał pilnowany nawet przez trzech rywali.

W całym sezonie PGNiG Superligi Piotrek reprezentował nas w 25 meczach zdobywając 80 bramek będąc jednym z najskuteczniejszych obrotowych rozgrywek. Dodatkowo statystyki nie obejmują liczby wywalczonych rzutów karnych. Z resztą w niektórych spotkaniach sam zamieniał karne na bramki – również z bardzo dobrą skutecznością.

Jego dobra forma została również dostrzeżona przez ekspertów. Piotrek kilkukrotnie trafiał do „7 tygodnia”, był również nominowany do „7 rundy jesiennej” oraz do tytułu Obrotowego Sezonu.

 

Sponsorzy

Sponsor Strategiczny

sponsor - miasto kalisz

Sponsor Tytularny Klubu

sponsor - energa

Sponsor rozgrywek TAURON Ligi

Sponsor rozgrywek TAURON Ligi

Powrót do góry
Close Offcanvas Sidebar