Nowy sponsor naszego klubu to rozwijająca się od ponad 20 lat polska firma z siedzibą w Łodzi obecnie będąca dużym międzynarodowym przedsiębiorstwem w swoim segmencie, zajmująca się produkcją myjni bezdotykowych.

www.tauronliga.pl / fot. Piotr Sumara

Początki działalności Euro-Ekol sięgają 1996 roku, kiedy firma rozpoczęła sprzedaż portalowych myjni szczotkowych na rynku polskim i europejskim. Z czasem przedsiębiorstwo adaptowało na polski grunt coraz nowocześniejsze rozwiązania, krok po kroku rozszerzając swoją działalność. Od sprzedaży sprawnie przechodząc do produkcji wielostanowiskowych myjni oraz urządzeń peryferyjnych, a produkty marki Euro-Ekol były wielokrotnie nagradzane przez Radę Polskiej Izby Paliw Płynnych.

Firma od dawna wspiera działalność sportową, zwłaszcza jeśli chodzi o siatkówkę. Zarówno w wersji plażowej i halowej. W 2013 roku doszło do utworzenia zakładowej drużyny siatkarskiej występującej w ekstraklasie Łódzkiej Amatorskiej Lidze Siatkówki. W ostatnich dwóch latach w Łodzi organizowany był również Euro-Ekol Cup. Bardzo dziękujemy za zaufanie i liczymy na owocną współpracę.